Hakkımızda

Star Yağcılar

Hakkımızda

STAR Yağcılar Treyler, her yıl artan kapasitesi ve işinde uzman ekibiyle sektöründe Türkiye’nin lider araç üstü ekipman markalarından biridir. Araç üstü ekipman ve treyler sektöründe, dünyayla rekabet edebilir seviyede bir altyapı oluşturan Star Yağcılar Treyler, araç üstü ekipmanlarının tüm detaylarının planlanarak imal edildiği devasa fabrikamızda, dünyanın farklı kıtalarındaki çeşitli otomotiv markalarına üretim yaparak, ihracatını her geçen gün arttırmaktadır.

STAR Yağcılar Treyler, araç üstü ekipman üretimini dünya standartlarında yapmasını sağlayan insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahiptir. Uzman ve deneyimli mühendislerden oluşan Ar-ge ve Ür-ge ekibiyle inovasyon ve yenilikçi düşünceleri destekleyen, işbirliğinin gücüne inanan firmamız kaliteli ve sürdürülebilir hizmet vermektedir.

STAR Yağcılar Treyler, önemle üzerinde durduğu müşteri memnuniyeti, gelişmiş satış sonrası hizmet ağı, tüm paydaşlan ile kurduğu uzun soluklu ve güvene dayalı iş ilişkileri ile müşterisinin başarısına odaklı çalışmaktadır.

Araç Üstü Ekipman sektörünün öncü ve lider markası olan şirketimiz, Türkiye ve dünyadaki iş ortaklarımız için kusursuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışıyoruz. Ekip olarak yarını düşünüyor, iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını öngörüyor, tasarlıyor ve üretiyoruz. Yenilikçi ürün ve hizmetlerimizle iş ortaklarımıza ve müşterilerimize değer katıyoruz.

Profesyonel ve verimli hat yerleşimi ve üretim sistemi kurulumunu tam anlamıyla gerçekleştiren Star Yağcılar olarak, teknolojik üretimin getirdiği üretkenlik ve rekabet avantajına sahibiz. Geleceğin teknolojilerine bugünden ulaşma ilkemizle, Ar-ge yatırımlarımızı gerçekleştiriyor, sürücüleri yeni teknolojilerle buluşturmak için çalışıyoruz. Ülkemizin gururu olma hedefiyle dünya standartlarında üretim yapılan modern fabrikamızla, ülkemizin en büyük ticari araç üretim yapılan üslerinden birisiyiz.

STAR YAĞCILAR

KÜLTÜR ÖĞELERİMİZ

STAR YAĞCILAR

KALİTE POLİTİKASI

 • Personelimizin yaratıcılıklarını ve inisiyatiflerini geliştirmek ve sorumluluk duygusuna sahip olmalarını sağlamak.
 • Çalışan her personelin, yaptığı işlerin kalitesini bir başkası tarafından kontrol edilerek değil, standartlara uygun çalışarak oluşturulabileceği bilincini geliştirmek.
 • Eğitilmiş, uyumlu çalışan ve ekip çalışması konusundaki başarılı uygulamaları olan personelimiz ile pazardaki yerimizi arttırmak Kaynaklarımızı, öncelikle müşteri, mevzuat ve Kalite Yönetim Sisteminin şartlarının yerine getirilmesine, kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirmesine ve uygunsuzlukların önlenmesine ayırarak güvenilir olmak ve en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak.
 • Hem doğrudan şirket personelinin hem de faydalanılan taşeron çalışanlarının bireysel sorumluluklarının farkında olmalarını sağlamak amacıyla eğitimler vermek.
 • Şartlara uygunluğun idame ettirilmesi için Kalite politikasını periyodik olarak gözden geçirmek.
 • Kamu, özel sektör kuruluşları ve sivil toplum örgütleri ile edinilen tecrübelerini karşılıklı olarak paylaşmak.

Star Yağcılar

Teklif & Destek

Star Yağcılar

Teklif Formu

  Teknik Destek

  +90 530 668 55 12
  destek@staryagcilar.com.tr

  Yurt Dışı Satış

  +90 530 394 47 84
  export@staryagcilar.com.tr